Вже 5 мільйонів українців подали заявку на "зимову тисячу"
Гроші нараховуються на картку "Національний кешбек", їх можна витратити на визначений перелік товарів
Кошти за програмою "Зимова підтримка" у розмірі 1 тисячі гривень надійдуть українцям, що подали заявки, протягом 10 днів. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Вже 5 мільйонів українців подали заявку на 1000 грн в межах програми "Зимова підтримка", зокрема 951 613 заявки подано на дітей.
"Використати їх можна буде на оплату комунальних послуг, придбання ліків, продуктів харчування українського виробництва, крім підакцизних, книжок, а також на благодійні внески чи поштові послуги", - написала Свириденко.
Подати заявку можна до 24 грудня.
З 15 листопада розпочався прийом заявок в "Дії" на виплату грошової допомоги в рамках програми "Зимова підтримка". Кожен громадянин, що перебуває на території України, може отримати одноразову виплату в сумі 1000 грн, в тому числі батьки можуть отримати кошти на дітей.
Гроші нараховуються на картку "Національний кешбек", їх можна витратити на визначений перелік товарів, зокрема, комунальні послуги, ліки, продукти українського виробництва, книги та донати на благодійність.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- В Україні бракує майже дві тисячі вчителів: у МОН назвали дефіцитні предмети
- Демобілізація тих, хто служить з 2022 року може відбутися у середині – наприкінці 2027 року – член комітету нацбезпеки
- Зеленський доручив спробувати припинити війну до зими
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Львів відновлює безоплатний проїзд у міському транспорті для пільговиків із однієї громади
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Львові сталася автопригода
- В Україні перевіряють 80 тис. рішень ВЛК та МСЕК
- Демобілізація тих, хто служить з 2022 року може відбутися у середині – наприкінці 2027 року – член комітету нацбезпеки
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 2 червня
Коментарі