«Взяв руку свого сина та вдарив нею мою дитину»: у львівському ресторані виник конфлікт сімей (ВІДЕО)

Дитячі «розбірки» перетворилися у дорослі

ФОТО: скриншот з відео

На днях в сімейному ресторані «MAMMA», що розташований у Львові на проспекті Чорновола, відбувся конфлікт двох сімей. Зазначається, що спершу суперечка почалася між дітьми (орієнтовно 5-річного віку), до якої згодом приєдналися їхні батьки. Про це розповіла виданню «Варта-1» учасниця інциденту, громадянка Наталія Болеста.

«16 лютого 2024 року я з сином і ще трьома мамами і їх дітками були в сімейному ресторані. Наші діти бавилися в дитячій кімнаті, за деякий час до них приєдналися інші діти. Тут я спостерігаю , що до дитячої кімнати вбігає розлючена жінка і дуже голосно, махаючи рукою, кричить на наших дітей, також підійшов і її чоловік», - розповідає жінка.

Вона зазначила, що підійшла до них сказати, що так конфлікти не вирішуються і не потрібно для цього лякати і кричати на дітей.

"Я не встигаю нічого сказати, тільки чую,як жінка кричить до свого сина: «Дай йому здачі!», «Дай йому здачі!». В цю ж мить її чоловік хапає свого сина на руки і його рукою б'є мою дитину в обличчя! Я від побаченого в шоковому стані! Почала кричати, що він щойно вдарив в обличчя мою дитину! На що він агресивно почав мене відштовхувати, бити по руках і з навіженими очима просто впритул йти на мене. Я їх почала фотографувати, він мені погрожувати, швидко зібралися і втекли з ресторану", - емоційно висловилася Наталія.

Зокрема, вона додала, що адміністратор закладу надав їй відео конфлікту.

«Я викликала поліцію. Написала заяву на невідомого. Також я переглянула відео, що ж між дітьми відбулося і що ще більше обурює, їхня дитина перша спровокувала сварку, він перший декілька раз вдарив мого сина по голові предметом, моя дитина намагався дати здачу, потім цей хлопчик впав в істерику, бо не так як він хоче і в цей момент вмішалися його батьки і таким чином, не знаючи ситуації, вирішили покарати ні в чому не винну дитину! Фото жінки і дитини мені вдалося зробити, може хтось її впізнає», - наголосила жінка.

Наталія дуже обурена ситуацією і шукає за допомогою соцмереж кривдника своєї 5-річної дитини.

ОНОВЛЕННЯ від Volodymyr Bolesta:

Станом на сьогодні 20/02/2024 ІНЦИДЕНТ ПОВНІСТЮ ВИЧЕРПАНО
  • насамперед про силу фейсбуку. Відповідач був деанонімізований миттєво. Дякую адмінам Варти за безпристрастну на мою думку модерацію. Є прохання закріпити це повідомлення в тілі посту і видалити чутливі відео, які я видалити не маю модерських прав.
  • відповідач, вибачився за скоєне, та покрив всі збитки, які підуть на психологічну реабілітацію дитини. Зробив він це правда не особисто, через дружину, але це суті справи не міняє.
  • заяву в Поліції відкликано.
  • щодо ресторану. Адекватна поведінка менеджменту і супровід з відеоматеріалами. Вони не винні в інциденті взагалі, біля кожної пісочниці охоронця не посадиш.
  • замість резюме. Судячи по соціологічному зрізу коментарів, багато хто навіть не роздуплився в чому суть інциденту і це чесно кажучи викликає сум. Не буду писати свою думку, я намагався висловити її в коментарях. Читаючий та зрозуміє.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також