"Wizz Air" запустить зі Львова рейс до чеського міста Пардубіце
Угорська бюджетна авіакомпанія «Wizz Air» планує літати з Києва та Львова в місто Пардубіце (Пардубиці).
Про це повідомляє чеське видання «Zdopravy», пише lowcost.ua.
Так, на початку червня «Wizz Air» подав заявку до чеського Міністерства транспорту на виконання щоденних рейсів зі Львова в Пардубіце. Нагадаємо, що в березні «Wizz Air» отримав дозвіл на виконання рейсів в Пардубіце із Києва.
“У березні «Wizz Air» отримав право здійснювати рейси до Києва, але поки не використовує його. Авіаперевізник має можливість розпочати діяльність за певним маршрутом протягом шести місяців після прийняття рішення про надання прав на виконання рейсів, та набрання ним законної сили, тобто до вересня цього року“, — заявив прессекретар Міністерства транспорту Франтишек Джемелка.
За інформацією чеського видання, керівництво аеропорту Пардубіце, заявило на засіданні міської ради, що веде переговори з «Wizz Air». Наразі, угорська авіакомпанія літає тільки із Праги.
Довідково: Пардубіце — місто, яке розташоване на сході Чехії, на річці Ельба, за 96 км на схід від Праги. Летовище міста розглядається лоукостерами, як альтернатива аеропорту чеської столиці.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі