«Я тобі зараз ногу зламаю»: у мережі з’явилося відео, де працівники ТЦК на Хмельниччині погрожували чоловіку (ВІДЕО)
За словами працівників ТЦК, вони мають право заходити в приватні домівки
Працівники місцевої ТЦК зайшли до дому, намагаючись вручити чоловіку повістку. Однак все закінчилося сваркою та погрозами з боку військових. Чоловік в свою чергу звинуватив військових у погрозах йому та жінці, яка також перебувала в будинку.
Відповідне відео з’явилося в соцмережах, пише ТСН
На кадрах видно, як працівники ТЦК зайшли у приватне помешкання жителя міста Деражня.
Працівники ТЦК та СП заявили, що мають право заходити до приватних домівок без дозволу.
«Яке ви маєте право заходити до мене? Вийшли з подвір’я! Ви жінці мали ногу зламати, так?», - каже у відео чоловік.
Його це обурило - він знімав інцидент на відео та намагався вигнати з помешкання непроханих гостей. Натомість ті почали погрожувати йому “зламати ногу”.
“На телефон знімати не можна. Я - майор поліції. Я тобі покажу своє посвідчення. Я тобі зараз ногу зламаю, виходь на двір. Ти сам собі її зламаєш, і голову також, споримо? Коли будеш тікати від нас. Ми не вривалися до тебе, я нормально зайшов у будинок”, - казав працівник ТЦК.
Військові апелювали до того, що в країні військовий стан з відповідними обмеженнями прав.
Відео не повне, відповідно суті всього інциденту не передає.
Читайте також: у поліції почали вручати повістки любителям дрифтувати вулицями міст.
Додамо, що 7 квітня Кабмін дозволив територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки (військкоматам) вручати військовозобов’язаним повістки незалежно від місця військового обліку.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі