«Я тоді назло хотів зробити дружині»: коригувальник зі заходу України розповів, як навів ракету на військову частину

«Я подзвонив своїй дружині і сказав, що це я навів»

Український журналіст Володимир Золкін поспілкувався зі зрадником, який коригував ракетний удар по місту Сарни на Рівненщині.

29-річний зрадник Олександр Шкатов – житель міста Сарни, по якому й наводив російські ракети. До війни працював експедитором на хлібозаводі. Має семирічну дитину.

За навідництво та держзраду чоловік отримав 12 років позбавлення волі, один з яких він уже провів у в’язниці.

Шкатов пішов на інтерв'ю, щоб попросити окупантів забрати його на обмін. Однак під час інтерв'ю Шкатов відмовився розмовляти російською, бо, мовляв, погано її знає.

Колаборант зізнався, що «здав» ворогові координати військової частини міста Сарни, по якій потім прилетіла російська ракета.

«Я подзвонив своїй дружині і сказав, що це я навів. Я в цей час із дружиною розлучався, і коли впала ракета по військовій частині у Сарнах, я подзвонив і сказав, що це по моїй наводці. Я так виходить, що вихвалявся. Я тоді назло хотів зробити дружині. Я був на взводі», – сказав Шкатов.

Чоловік розповів, що негативно налаштований до української влади та має проросійські настрої. Також йому не подобаються ціни на газ та електрику в Україні, «відсутність стабільності» і проєвропейський курс нашої держави.

«Бо українці ближе до росіян. Це на даний час ми воюємо з ними, а до того ми були разом скільки років? Якщо так брать, то ми ж создали Росію при Володимирі Великому. Україна – це Русь, Іван Грозний – Рюрикович. Ми – братські народи. В мене там є рідні – брати, сестри. Я там у Росії був, мені там подобається. Чому я должен...» – сказав колаборант.

Влітку 2021 року Шматов встановив контакт з особою, яка була представником партії Жириновського «ЛДПР».

«Мені пред’явили, що я переписувався з партією Мураєва, але то оказалася партія Жириновського. Я здав їм координати військової частини, по якій впала ракета. Я повідомив, де находиться військова частина», – додав  зрадник з Рівненщини.

За словами зрадника, рідні, які проживають в Україні, до його позиції ставляться негативно.

«Тато тут. Брати, сестри, кумов'я. Негативно поставилися. Я один», – сказав навідник ворожих ракет.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт