"Я віддала б півжиття": Зайцева вимолювала прощення в залі суду (ФОТО)
[caption id=«attachment_34955» align=«alignleft» width=«397»] фото ТСН[/caption]
Дівчина визнала свою провину в смертельній аварії.
Сьогодні, 13 грудня, в Харкові відбувається суд над Оленою Зайцевою. Вона визнала свою провину у смертельній аварії 18 серпня. Під час засідання суду вона прохала в родичів загиблих прощення.
Про це передає кореспондент ТСН.
«Я співчуваю і прошу у вас пробачення. Я знаю, що це нічого не змінить, але, будь ласка, вибачте мене, якщо зможете. Я дійсно молюся щодня за загиблих і потерпілих. Якби можна було все повернути, я віддала б півжиття. Я ніколи більше не сяду за кермо. Я не хотіла, щоб так сталося. Вибачте, будь ласка", - сказала Зайцева в суді.
Вона також відкинула звинувачення, що вона – ніби наркоманка.
«Я знаю, що всі вважають, що я - наркоманка. Я не хочу, щоб у першу чергу потерпілі вважали, що винуватицею ДТП є наркоманка. Я не наркоманка. Я ніколи не вживала наркотики. Для мене це небезпечно через мої травми. Якщо щось з наркотичних засобів я прийму, для мене це може бути смертельним результатом», - сказала дівчина.
Зайцева визнала свою провину.
«Я визнаю свою провину. Я готова нести відповідальність і готова понести покарання, яке дасть мені суд. Але, будь ласка, вибачте мене. Це сталося не під якимось препаратом. Будь-які речовини, які у мене знайшли в крові, - це від знеболюючих, які я іноді приймаю через свою проблеми. Будь ласка, вибачте мене», - зазначила вона.
Нагадаємо, кривава аварія сталася 18 жовтня у Харкові. Тоді автомобіль Lexus, за кермом якого була Олена Зайцева, врізався у Volkswagen, після чого протаранив натовп.
фото ТСН
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині сталася ДТП з потерпілими
Патрульні організували обʼїзд через населені пункти Кротошин та Жирівка
У Львові у ДТП постраждали п'ятеро людей (ФОТО)
У ДТП відбулося зіткнення автомобілів Renault Megane та Skoda Octavia
У ДТП на Львівщині загинув 15-річний хлопець
У ДТП від травм неповнолітній загинув на місці події
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі