"Я ж приречений на війну": у Львові презентують кліп про історію Героя України Андрія Кизила

32366803604_ec36fda9fb_h
32366803604_ec36fda9fb_h

Львівські співаки В’ячеслав Сінчук, Андрій Капраль (вокальна формація «Піккардійська Терція») і Зіновій Карач (гурт «Wszystko») — презентують пісню і відеокліп «Настав час».  Про це інформує «Еспресо.Захід».

В основу потужної композиції лягла історія Героя України Андрія Кизила, який загинув в бою за Авдіївку на початку 2017 року, маючи лише 23 роки і семимісячного сина.

«Я ж приречений на війну, але це не моя провина. Я ж воскресну, та не прощу, що не я виховую сина…», — слова із пісні «Настав час».

Музику створив В’ячеслав Сінчук, слова – Ілона Ельтек, аранжування — Остап Панчишин, а запис, зведення та мастеринг були проведені на студії «Jenny Records» (звукорежисер — Мар’ян Криськув).

Кліп «Настав час» — історія воїна Андрія Кизила — це історія лише одного Героя. А їх — тих, хто за останні шість з половиною років у ході російсько-української війни віддав за незалежність та цілісність України найдорожче — власне життя, — тільки на Львівщині — понад три сотні (зі Львова — близько 70). А загалом по Україні кількість жертв уже сягнула цифри у понад 13 тисяч.

Презентація відеокліпу «Настав час», відбудеться у понеділок, 16 листопада, о 12:00 год., у «Віденській терасі» (проспект Свободи, 12; 2 поверх).