Як напівоголені львів'янки порушують всі заборони (фото)
Під такою назвою сьогодні, 10 серпня, на сайті видання Депо.Львів вийшов розгорнутий фоторепортаж про те, як дівчата «підставляють сонцю »підсмажені« та зовсім бліді тіла». А таблиця з написом «Купатися заборонено» нікого не стримує.
Тож, незважаючи на заборону купатися в озері, що в селі Муроване, сезон купання під Львовом триває ще з початку літа.
«Заплативши 20 гривень за вхід на огороджену територію озера, дівчата підставляють сонцю напівоголені тіла. А »підсмажившись«, йдуть купатися», — йдеться у статті.
Щоправда, автор зазначає, що серед відвідувачів озера в Мурованому є й хлопці, але представниць слабкої статі, запевняє кореспондент видання Депо.Львів, в рази більше. «Також, до водойми приводять дітей. Вони плавають в озері самостійно, або на »качках«, незважаючи на відсутність дозволу», — робить висновок журналіст.
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі