Як шукали дівчат на скандальні «секс-вечірки»: київська модель показала запрошення (ФОТО)

На щастя дівчина відмовилась від пропозиції

Фото: Андрій Нєбитов

У Києві хлопці організовували вечірки, на яких знущалися з дівчат. Вони проводили стріми з непритомними людьми й могли гвалтувати їх. Ця резонансна справа облетіла всю країну. Одна з дівчат, яка отримувала запрошення на дійство поділилася світлиною.
Про це пише Українська правда. Життя.

Жителька Києва, 27-річна Аліна Левчук виклала фото запрошення на вечірку, організатори якої знімали напівоголених дівчат та, ймовірно, ґвалтували їх.  Світлиною дівчина поділилась на сторінці в Twitter.

В коментарі виданню модель та власниця тату-студії Аліна Левчук розповіла, що раніше була незнайома з хлопцем, який надіслав запрошення на скандальну вечірку.

Дівчина зізнається, що їй сподобалося те, що в ньому йдеться про «благодійний» захід. 

«Йдеться про благодійний стрім на допомогу ЗСУ – це святе. Я люблю допомагати. Про алкоголь, наркотики чи зґвалтування там ані слова», – розповідає Аліна. 

Водночас дівчину зупинили ігри, які анонсували організатори. 

«Для мене дивні моменти: ігри в пляшечку, перевдягання якісь, тому я вирішила залишитися вдома», – каже дівчина. 

Про те, що мала запрошення на вечірку, яка потім прославиться на всю країну, Аліна зрозуміла через кілька днів, після її розголошення. 

«Це не прикольчик, це страшні речі. В мене був інцидент у 2015 році, коли на одному заході після 2 ковтків вина мені стало погано і я думала, що помираю», – ділиться Аліна. 

У той день після інциденту, модель одразу вирушила додому. Зізнається, тривалий час думала що отруїлася салатом.  Допоки не дізналася, що організатор заходу славиться скандальними вечірками. 

«Я висвітлила це запрошення, бо воно дуже невинно написано. Хотіла попередити дівчат, аби вони були обережні. Бо ми не захищені в наш час», – каже дівчина.

Додамо, що у столиці України група хлопців розважалася тим, що споювали алкоголем дівчат, а потім чинили акти сексуального насильства, знімаючи все це на відео.

Начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Небитов повідомив, що до 7 років в’язниці можуть отримати організатори п’яних вечірок у столиці, які знущались і принижували дівчат, а потім викладали відео у соцмережу. Двох з них помістили в ізолятор тимчасового утримання.

Потім у ТЦК пояснили чому учасникам «п'яних вечірок» вручили повістки.

Зокрема, одним із організаторів «п'яних секс-вечірок» у Києві виявився український футболіст (ФОТО).

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена