Як у Львові ліквідовували «фонтан» в центрі міста і яка ситуація зараз (ВІДЕО, ФОТО)
Наразі рух відновлено

Вчора зранку, 12 жовтня у центрі міста стався порив на магістральному водопроводі на пр. Свободи, 12. На час робіт призупинили подачу води до кількох вулиць Галицького та Шевченківського районів. Також були обмеження у русі транспорту на відрізку від вул. Панви Беринди до пл. Івана Підкови.Про це повідомляла Варта 1.
Станом на ранок роботи фактично завершені, планують відновити покриття плитки, відновлення благоустрою.
«Зараз проводять підготовчі роботи для покладення плитки, рух транспорту відновлений по обох смугах. Ускладнень в русі немає», - повідомив голова Варта 1 Ігор Зінкевич.





Роботи з тривали до 03:00 год ранку. Зараз відновили водопостачання до усіх будинків, в яких призупинили подачу води через прорив на проспекті Свободи.



У міській раді додали, що ремонтні бригади ЛМКП «Львівводоканал» ліквідували витік на магістральному водопроводі на пр. Свободи.
«Це є чавунний водогін, якому 100 років. Оскільки це була найнижча точка, куди сходяться всі водогони, а сам водогін мав діаметр 600 мм, довго тривали роботи з відкачування води. Адже лише після того можна було приступити до ліквідації пориву», - повідомили в ЛМР.
Читайте також: вчора у центрі міста стався прорив води біля пам’ятника Шевченку.
Відновлення благоустрою обіцяють зробити в найкоротші терміни, та з дотриманням технології виконання таких робіт
varta1.com.ua: Новини

Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта

Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- На Тернопільщині собака напав на 11-річну дівчинку: дитина в лікарні
- Львівські пенсіонери та люди з інвалідністю 3-ї групи отримали право на 60 безкоштовних поїздок на місяць
Найчитаніше
- В озері на Львівщині виявили мертву жінку (ФОТО)
- У Львові біля будинку бізнесмена вбили поліцейського: нападника вже затримали
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже рік вважався безвісти зниклим
Коментарі