Як у Львові відзначатимуть День Соборності — програма
Сьогодні, 22 січня, українці відзначають День Cоборності України, а також 102-у річницю проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
Цього дня у Львові відбуватимуться такі святкові заходи:
11:00 год. — покладання квітів до могил борців за незалежність України на полі почесних поховань №67 Личаківського кладовища, молитва.
11:20 год. — покладання квітів до Меморіалу воїнам Української Галицької Армії на Личаківському кладовищі.
11:25 год. — запалення лампадок до могил Держсекретаря військових справ ЗУНР Дмитра Вітовського, коменданта Січових Стрільців Михайла Галущинського, керівника і засновника «Пласту» Олександра Тисовського, воїна УГА Сиверина Левицького.
11:30год. — покладання квітів до могили учасника АТО Віктора Гурняка.
11:40 год. — покладання квітів до могили Президента Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича.
11:45 год. — покладання лампадок до могил воїнів АТО на полі почесних поховань № 76 Личаківського кладовища.
11:50 год. — чин екуменічної панахиди за тими, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України, на полі почесних поховань № 76.
13:00 год. — «Ланцюг єднання» до Дня Соборності України та 101-ої річниці проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР (Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні).
16:00 год. — Відкриття виставки «Українське військо 1917–1921» у Музеї визвольної боротьби.
17:00 год. — Мистецька акція з нагоди відзначення Дня Соборності України у внутрішньому дворику Львівської обласної державної адміністрації.
18:30 год. — Захід «Закатований за волю України» у річницю смерті Юрія Вербицького. Відбудеться поминальна панахида та запалення лампадок для вшанування пам’яті Героя Небесної Сотні (Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні).
19:30 год. — Щорічна екуменічна Молитва за єдність християн та мир в Україні (Гарнізонний храм св. ап. Петра і Павла, вул. Театральна, 11).
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі