Як вчитимуться львівські школярі з початку нового навчального року (відео)

IMG_9330
IMG_9330

Львівські школи готові до зустрічі з дітьми, щоб розпочинати новий начальний рік в офлайн-режимі. Управління освіти Львівської міської ради інформує, що кожен навчальний заклад напрацював свій алгоритм роботи, закупив всі необхідні засоби захисту та очікує учнів вже з 1 вересня за шкільними партами.

Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

"Цього року освітній процес в навчальних закладах Львова буде організовано відповідно до постанови головного санітарного лікаря та відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України. Окрім того, Кабміном було прийнято рішення щодо визначення рівня епідемічної небезпеки державною комісією з питань ТЕБ і НС, згідно з яким країна поділяється на 4 зони: зелену, жовту, помаранчеву і червону. Станом на сьогодні Львів належить до помаранчевої зони, а це означає, що 1 вересня усі навчальні заклади міста готові прийняти дітей на навчання. Мова про очну форму навчання, тому діти нарешті повернуться до своїх навчальних закладів.

Всі навчальні заклади є готові до прийому дітей. До цього моменту ми готували впродовж 2−3 місяців. З бюджету міста було виділено майже 9,5 млн грн для того, щоб закупити усі необхідні засоби для гарантування безпеки дітей. Були придбані дезінфікуючі засоби, антисептики, захисні маски, безконтактні термометри та інші речі, завдяки яким можна буде дотримуватись належної гігієни.

Всі навчальні заклади міста є різними, розташовані у різних будівлях, відповідно мають різну кількість входів. Під час підготовки до нового навчального року, всі заклади освіти пропрацювали всі деталі зустрічі учнів перед уроками, напрацювали індивідуальні графіки роботи, розклади занять та маршрути, за якими мають рухатись діти по навчальному закладу, щоб дотримуватись максимальної соціальної дистанції. До прикладу, в якійсь школі уроки учнів початкових класів будуть розпочинатись о 9 годині ранку, середніх — об 11 год., старших — о 12 год. Кожен навчальний заклад приймав такі рішення самостійно", — розповіла начальниця відділу освіти Галицького і Франківського районів Львова, в. о. начальника управління освіти ЛМР Леся Васюта.