Як волиняни відчайдушно уникають призову (ВІДЕО)

Визнають себе психічно хворими

На Волині чоловіки готові визнавати себе психічно хворими, аби лише ухилитися від призову. Про це повідомляє ТРК «Аверс».

Чоловіки добровільно звертаються в лікарню, нарікаючи на проблеми з психічним здоров’ям. Кількість охочих піти на такий відчайдушний крок вражає.

Завідувач поліклінічним відділенням Волинської обласної психіатричної лікарні Ігор Мочарський розповідає: «Щодня приходять люди, які доводять, що в них є розумова відсталість. А ми кажемо, що немає розумової відсталості. Вони ж наполягають. Варіанти: або людина погоджується з нашим висновком, або йде на стаціонарне обстеження. На жаль, зараз обмежені можливості стаціонарного обстеження. Лікарня переповнена».

Скаржаться на психічні розлади також внутрішньо переміщені особи призовного віку.

«Є проблема з тимчасово переміщеними особами, які досить часто кажуть, що вони зверталися по психіатричну допомогу за місцем проживання. Однак ніяких документів при собі вони не мають або ця інформація дуже обмежена. У таких випадках ми теж можемо направляти в стаціонар. Намагаємося отримувати інформацію навіть із міст, де тривають бойові дії», — говорить Ігор Мочарський.

Нагадаємо, як чоловікам виїхати за межі України.

Читайте також