Як все було: офіційний коментар від рятувальників ДСНС (відео, фото)
Сьогодні, 4 жовтня, о 07:02 год., до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що при заході на посадку на відстані 13,7 км до міжнародного аеропорту «Львів» зник з радару транспортний літак Ан-12, повідомила пресслужба відомства.
На борту літака перебувало 8 осіб, з них 7 чоловік екіпажу та 1 одна особа, що супроводжувала вантаж.
Рятувальники деблокували 3 потерпілих із пошкодженого літака, яких із травмами різного ступеня важкості госпіталізовано в 8-му міську клінічну лікарню м Львова. Внаслідок падіння літака 5 осіб загинуло.
Від ДСНС залучено 68 фахівців особового складу та 15 одиниць спецтехніки.
Про те, що сталося і як розвивались події сьогоднішнього ранку, повідомив у офіційному коментарі «Варта1» заступник начальника ГУДСНС у Львівській області Валерій Голобенко.
У пресслужбі рятувальників ДСНС у Львівські області оприлюднили фото з місця події катастрофи.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- Львів'янка-рекордсменка з написання Радіодиктанту не потрапила до списку переможців 2025
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі