Яка ситуація на кордоні: польські протестувальники продовжують блокаду

Що відомо

Фото GettyImages, з матеріалу РБК

Польські фермери продовжують блокаду: рух вантажівок по трьом КПП, пропускаючи по кілька вантажних транспортних засобів на годину, або взагалі обмежуючи рух. Про це 15 квітня у коментарі РБК-Україна розповів речник ДПСУ Андрій Демченко.

За словами речника, станом на сьогодні блокування здійснюється на напрямку пунктів пропуску «Ягодин», «Рава-Руська» та "Угринів".

Через «Ягодин» та «Рава-Руська» польські протестувальники за минулу добу взагалі не пропускали вантажівки в бік Польщі.

«Через »Угринів« проїхало 19. Також через »Ягодин« вони пропускають на виїзд з Польщі вкрай малу кількість вантажівок за добу. За минулий день таких було 50. При тому, що це найбільший інфраструктурний напрямок для перетину кордону вантажними автомобілями», зауважує речник ДПСУ.

Водночас він зауважив, що станом на сьогоднішній ранок на цих трьох заблокованих напрямках в чергах на території Польщі загалом перебуває понад 600 вантажівок, 350 з яких навпроти «Ягодина». Легкові автівки та автобуси скрізь вільно перетинають кордон, для цієї категорії транспорту по той бік кордону рух не обмежується.

Також зберігаються черги на раніше розблокованих напрямках пунктів пропуску «Краківець» та «Шегині». 1000 та 700 вантажівок відповідно. Однак по цим напрямкам відбувається інтенсивний рух як на виїзд з України, так і на в’їзд відповідно до пропускної спроможності кожного з пунктів пропуску.

У лютому протести на польсько-українському кордоні відновилися. Пункти пропуску блокують фермери. 

Читайте також: Шмигаль уточнив, чи блокували польські фермери зброю та військову техніку

Аграрії заявили, що продовжать протести на кордоні до кінця квітня 2024 року.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також