Яким буде початок тижня на Львівщині: прогноз погоди на 30 січня
Можливий мокрий сніг
У понеділок, 30 січня, У Львівській області на дорогах очікується ожеледиця. Вдень місцями також можливі пориви південно-західного вітру.
Про це повідомляє Львівський гідрометцентр.
У Львівській області буде хмарно з проясненнями. Ніч мине без істотних опадів, а вдень можливий мокрий сніг. На дорогах буде ожеледиця. Вітер буде південно-західний, 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі становитиме 1-6° морозу, а вдень коливатиметься від 2° морозу до 3° тепла.
У Львові також буде хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, а вдень падатиме мокрий сніг. На дорогах теж буде ожеледиця. Вітер буде південно-західний, 7-12 м/с, а вдень пориви сягатимуть 15-20 м/с. Температура вночі не перевищуватиме 2- 4° морозу, а вдень стовпчик термометра показуватиме 0-2° тепла.
Нагадаємо, синоптики попереджають про погіршення погодних умов.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі