Яким буде світ у разі застосування РФ ядерної зброї — Зеленський

Застосування росією ядерної зброї матиме руйнівний вплив на процеси всередині самої країни

Фото: ілюстративне

Президент України Володимир Зеленський вважає, якщо росія наважиться застосувати ядерну зброю проти України, світ зміниться назавжди, а для самої РФ це матиме руйнівні наслідки.

Про це глава держави сказав під час брифінгу сьогодні, 3 листопада, за результатами переговорів із президенткою Греції Катеріною Сакелларопулу в Києві, повідомляє Офіс президента.

«Застосування ядерної зброї уже свідчить про те, що це — ядерна війна, Третя світова. Про що тоді говорити? Яка різниця, що буде після Третьої світової війни? Якщо росія застосовуватиме ядерну зброю, то більше не існуватиме того світу, в якому ми живемо. Тобто буде зовсім інший світ, у якому держава, що застосовувала ядерну зброю, точно не існуватиме. Я абсолютно в цьому впевнений. Вони не втримають ані свою державу, ані свої політичні позиції всередині держави. Я думаю, що вони розбиратимуться в революційних процесах усередині своєї держави», — сказав Зеленський.

Очільник України зауважив, що сценарій застосування ядерної зброї росією складно розглядати серйозно. Втім, важко назвати адекватними ті кроки, які військово-політичне керівництво росії робило в Україні.

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів