Яким чином росіяни обирають енергооб'єкти для атак і хто їм у цьому допомагає: відповіли у ДТЕК
Інфрмацію росіянам здають люди на місцях

Багато інформації, яку росіяни використали для атаки на енергетичні об’єкти України, було доступно в Інтернеті ще до війни.
Про це стверждує виконавчий директор компанії ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі телемарафону, пише NV.ua.
Крім того, за словами Сахарука, багато хто працював в українській енергетиці та навчався в Україні, а зараз працює в росії, тому знайти когось, хто знає, як працює українська енергосистема, нескладно.
Інформацію щодо ступеня пошкодження об'єктів, які атакували окупанти, росіянам здають люди на місцях.
«Думаю, працюють люди на місці, дивляться і, можливо, фотографують чи просто усно доповідають, що трапилося. Тому що ті об'єкти, що не добили, вибачте за сленг, є об'єктами наступних атак», – сказав він.
Нагадаємо, Козицький повідомив, яка зараз ситуація з електроенергією у Львівській області.
Також повідомлялося, аналітики спрогнозували, чи загрожують Україні нові масштабні ракетні удари.
varta1.com.ua: Новини

Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта

Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- Львівські пенсіонери та люди з інвалідністю 3-ї групи отримали право на 60 безкоштовних поїздок на місяць
- На Левандівці затримали серійного грабіжника (ФОТО)
- У Криму росіяни затримали сім’ю зі Львова: причина
- Квест за 15 тисяч доларів: молодий львів’янин ледь не загинув під час спроби «швидко і безболісно» потрапити в Угорщину (ФОТО)
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже рік вважався безвісти зниклим
- У Львові судитимуть організовану групу, яка хотіла збути понад 100 тисяч підроблених доларів (ФОТО)
- У Криму росіяни затримали сім’ю зі Львова: причина
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Микола Костишин
- У неділю Львівщина зустріне на щиті Героя Юрія Ляховича
Коментарі