Якими будуть бої за Донецьку область — Британська розвідка

Українським війська буде легше оборонятися

Відносно швидке захоплення Лисичанська росією поширює її контроль практично на всю територію Луганської області, дозволяючи їй стверджувати про значний прогрес у досягненні політичної мети, яку вона представила як безпосередню мету війни, а саме «звільнення». Про це повідомляє Британська розвідка.

На відміну від попередніх етапів війни, Росія, ймовірно, досягла досить ефективної координації між принаймні двома угрупованнями сил: Центральним угрупованням, яке, ймовірно, очолив генерал-полковник Олександр Лапін, і Південним угрупованням, ймовірно, під командуванням нещодавно призначеного генерала Сергія Суровікіна.

Українські сили, ймовірно, здебільшого відійшли в належному порядку, відповідно до існуючих планів. Утримувані Україною райони Сєвєродонецька-Лисичанська складалися з виступу, який росіяни могли атакувати з трьох сторін.

Існує реалістична ймовірність того, що українські війська тепер зможуть відступити до легшої для оборони випрямленої лінії фронту.

Битва за Донбас характеризується повільними темпами просування та масованим застосуванням росією артилерії, яка зрівнює з землею міста.

Бойові дії в Донецькій області майже напевно триватимуть у такому ключі.

Нагадаємо, помічник українського нардепа продався російським спецслужбам.