Якими можуть бути чергові атаки росії

Окупанти можуть застосувати набагато більше «Кинджалів», ніж використали сьогодні

Фото: ілюстративне

Попри те, що у росії кількість ракет «Кинджал» за оцінками військових не перевищує 40-50 штук, сьогодні, 9 березня, ворог використав одразу 6 з цього, майже стратегічного запасу.

Про таку кількість в коментарі для ТСН.ua повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Особливість сьогоднішньої атаки – це використання ракет »Кинджал«. Вони їх виготовляють», - уточнив Ігнат, розповідаючи про спроможність ворога.

За даними військових, це один з типів ракет, які українська ППО поки неспроможна збивати, але ситуація може змінитись одразу після того, як Україна отримає комплекси Patriot. За даними наших джерел в уряді, поставка такого озброєння очікується після квітня.

Своєю чергою, військовий експерт, колишній речник Генерального штабу ЗСУ Владислав Селезньов не виключає, що окупанти можуть застосувати набагато більше «Кинджалів», ніж використали сьогодні.

 «Чи йде Путін в ракетний наступ з гаслом »Це наш останній рішучий бій«? Такого не можно виключати, адже надто різне ракетне угруповання сьогодні атакувало Україну. Летіли Х-101, Х-55, »Кинджали«, »Калібри«, - каже Селезньов. - Все, що Росія змогла поставити до бою – все використали. Росіяни марять тим, щоб зруйнувати енергетичну інфраструктуру України. В такий спосіб сповільнюється рух логістики, за допомогою якої ми здійснюємо поставки озброєння від наших західних партнерів. Те, що росіяни досить довго готуються, каже про те, що ракети у них є, але не всі в працездатному стані».

На запитання про спроможність виробляти «Кинджали», Селезньов відповів нам так: «З початку року, здається, вони виробили 4 таких ракети. Це небагато, імпортозаміщення у них не працює. Є відповідна елементна база, яка має бути присутня в цих високоточних надшвидкісних ракетах. У росіян обмежені можливості».   

Зауважимо, Forbes підрахував скільки коштує росії обстріл України.

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів