Якою буде погода на Львівщині у неділю
Буде туман

Завтра, 4 вересня, погоду на Львівщині визначатиме поле підвищеного атмосферного тиску. Про це повідомляє Львівський гідрометцентр.
По Львівській області буде без істотних опадів, вночі та вранці туман. Вітер південно-східний, 5–10 м/с. Температура вночі 6–11 °С, вдень 17–22 °С тепла.
По місту Львову буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі та вранці туман. Вітер південно-східний, 5–10 м/с. Температура вночі 7–9 °С, вдень 19–21 °С тепла.
Погіршення видимості в тумані 200–500 м.
Нагадаємо, Укргідрометцентр повідомив, якою буде погода у вересні.
varta1.com.ua: Новини

Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації

На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто

У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
- Поїхав у відрядження і не повернувся: на Закарпатті депутат від «Слуги народу» втік за кордон
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
Найчитаніше
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Створювали фіктивні ФОПи: на Львівщині викрили групу, яка організувала незаконне переправлення військовозобов’язаних за кордон (ФОТО)
- На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
- Львівщина попрощається зі загиблим Героєм Володимиром Лотоцьким
Коментарі