Якою буде погода на Львівщині в останній день тижня, 19 березня
Завтра «офіційний» день прильоту лелек

Завтра, 19 березня, у Львові та області буде мінлива хмарність, без опадів. Втім вранці на дорогах можлива ожеледиця. Про це повідомляє Львівський гідрометцентр.
У Львівській області буде мінлива хмарність. Вночі та вранці буде слабкий туман, а на окремих ділянках дороги – ожеледиця. Вітер південний, 3-8 м/с. Температура вночі від 4° морозу до 1° тепла, вдень від 11° до 16° тепла.
У Львові також буде мінлива хмарність, без опадів. Вночі та вранці на дорогах подекуди буде ожеледиця та слабкий туман. Вітер південний, 3-8 м/с. Температура вночі коливатиметься у від 1° морозу до 1° тепла, а вдень стовпчик термометра показуватиме 11-13° тепла.
Водночас синоптики попереджають про погіршення видимості у тумані 500-1000 м.
varta1.com.ua: Новини

Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта

Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Найчитаніше
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- Чорна звістка про загибель солдата з Львівщини прилетіла з Донеччини
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
- Львівщина зустрічає полеглого командира відділення мотопіхотного батальйону 24 ОМБр Тараса Приймака
Коментарі