Якою буде погода у Львові та області 24 вересня
На Львівщині знову хмарність
У Львові та на Львівщині у суботу, 24 вересня, вночі та вранці прогнозують туман видимістю 200–500 м.
Про це повідомляє Львівський регіональний центр з гідрометеорології.
Так, 24 вересня погоду визначатиме поле підвищеного атмосферного тиску.
У Львівській області прогнозують хмарно з проясненнями. День мине без істотних опадів. Вночі та вранці подекуди буде туман. Вітер північно-західний з переходом на південно-західний, 5–10 м/с. Температура вночі становитиме 1–6 °С тепла, місцями на поверхні ґрунту та в повітрі можливі заморозки 0–3 °С. Водночас, вдень стовпчик термометра показуватиме 11–16 °С тепла.
У Львові також буде хмарно з проясненнями та без істотних опадів. Вночі та вранці туман. Вітер північно-західний з переходом на південно-західний, 5–10 м/с. Температура вночі опуститься до 1–3 °С тепла, вдень становитиме 12–14 °С тепла.
Нагадаємо, ДСНС попереджає про перші заморозки.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
Коментарі