Якою буде погода у вихідні в Україні: прогноз синоптиків

В деяких областях України сніжитиме

Фото ілюстративне

У ці вихідні, 28 і 29 січня в деяких областях України падатиме сніг. Опади очікуються на півдні, а в неділю - ще й на заході та сході країни. При зниженні температури сніг буде мокрим або з переходом в дощ. Про це повідомляє Погода УНІАН

Ночами на сході та північному сході ще будуть морози до -5°...-8°, а вдень у більшості областей температура коливатиметься від невеликих «мінусів» до невеликих «плюсів».  Температура на вихідних буде без особливих змін.

За прогнозом синоптиків, в Києві в суботу буде невелика хмарність, температура повітря вночі -4°, вдень -1°. У неділю вночі очікується -4°, а вдень -1°, хмарно з проясненнями.

У Львові в суботу вночі -2°, вдень -1°, хмарно з проясненнями. У неділю вночі -3°, вдень -1°, похмуро, суцільна хмарність.

У Вінниці в суботу буде хмарно з проясненнями. Температура повітря -5°...0°. У неділю температура буде -4°...-1°, похмуро, суцільна хмарність.

У Луцьку в суботу вночі -5°, вдень -1°, невелика хмарність. У неділю - невелика хмарність, вночі -2°, вдень -1°.

У суботу в Одесі буде похмуро, температура вночі -1°, вдень 0°, сніг. У неділю - похмуро, суцільна хмарність, -3°...-1°, сніг.

У Харкові в суботу температура вночі складе -6°, вдень -1°, практично безхмарно. У неділю стовпчики термометрів покажуть -6°...0°, хмарно з проясненнями.

У Дніпрі в суботу - похмуро, суцільна хмарність, температура вночі -5°, вдень -1°. У неділю температура становитиме -3°...-1°, похмуро, суцільна хмарність.

У Сімферополі в суботу-похмуро, суцільна хмарність, +4°...+7°, дощ. У неділю - похмуро, сильний дощ, -1°...+5°.

Жителів Маріуполя в суботу очікує похмура погода, температура вночі -5°, вдень +2°. У неділю вночі очікується -1°, вдень +3°, похмуро, суцільна хмарність, мокрий сніг.

У Краматорську в суботу буде похмуро. Температура вночі -8°, вдень +1°. У неділю буде похмуро, сильний снігопад, вночі -4°, вдень +1°.

У Сєвєродонецьку завтра буде невелика хмарність, температура вночі -8°, вдень 0°. У неділю - похмуро, суцільна хмарність, температура складе -3°, вдень 0°, сильний снігопад.

Раніше повідомлялося, якою буде погода на 26 січня

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена