Якщо не зупинити путіна в Україні: полковник ЗСУ в запасі окреслив наслідки

В разі якщо диктатор отримає шматок України, він «прийде» за штатом США

Фото ілюстративне

Які наслідки будуть, якщо російського диктатора не зупинити в Україні озвучив полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан. В разі якщо володимир путін отримає окуповані території України, він «прийде» за американським штатом - Аляска.

Таку думку Роман Світан висловив  в ексклюзивному інтерв'ю OBOZ.UA 

«І Рамасвамі (кандидат на пост президента США - ред.) , і Маск (Ілон Маск, - ред) - американці, які сильно вболівають за росію. Краще б вони запропонували передати росії Аляску, »споконвічно російську землю«, на яку американці вже втратили юридичне право управління. Їм треба про це подумати. Бо якщо росіяни отримають навіть частину України і з цим погодяться американці, то далі вони підуть за Аляскою. І українці будуть за те, щоби віддати росіянам Аляску. Чому ні? Якщо американці за те, щоб віддати частину України росії, ми теж будемо за те, щоб »відновити історичну справедливість« і повернути росії Аляску під управління», - прокоментував останню заяву Рамасвамі, що потрібно віддати Путіну території України, які сьогодні окуповані, бо «там російськомовні регіони».

Роман Світан нагадав, що є рішення, ухвалені після Другої світової війни, із якими практично всі країни погодилися. Більше того, він додав, що посягання на територіальну цілісність кримінально карається в українському законодавстві.

«У Кримінальному кодексі є стаття 110, присвячена посяганню на територіальну цілісність держави. Частина третя цієї статті передбачає довічне ув'язнення з повною конфіскацією. І саме цим зараз займаються і Маск, і Кісінджер, і Рамасвамі. У принципі, якщо правильно збудувати кримінальне провадження, то Україна може збагатитися Starlink, відсудивши його у Маска відповідно до 3 частини статті 110 Кримінального кодексу України. Я не прокурор України. Якби був прокурором, Маск уже сидів би», - зазначив він.

Експерт  вважає, що заклик головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного посилити мобілізацію обгрунтовується тим, аби росія не «заморозила» війну.

«Цього не можна допускати, бо будь-яка зупинка нашого руху дасть змогу росіянам відновити свої сили, засоби й надалі продовжити рух. А потім вони прийдуть по Аляску. Повірте, я знаю росіян. Вони обов'язково згадають про Аляску», - підсумував експерт.

Читайте також: Ілон Маск відзначився черговою заявою про допомогу Україні

Нагадаємо, потенційний кандидат у президенти США  Вівек Рамасвамі хоче віддати рф частину України та блокувати вступ до НАТО.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також