«ЯМаріуполь»: по Україні організовують масштабні акції підтримки

У Львові акція відбудеться 24 вересня

Національну акцію «Маріуполь — це Україна» у багатьох українських містах планують провести завтра 24 вересня о 12:00 год. Усіх охочих долучитися запрошують приходити до центрів «ЯМаріуполь».

У Львові проведення акції відбудеться 24 вересня, о 12:00 год., на площі Галицькій, 15.

Переселенці з форпосту «Азову» зберуться біля центрів «ЯМаріуполь», щоб показати, що Маріуполь був, є та буде українським попри будь-які фейкові референдуми, — зазначили організатори.

Більшість мешканців Маріуполя, майже 200 тисяч осіб, змогли виїхати на підконтрольну Україні територію. Маріупольці зробили вибір на користь вільної України.

Втім, на жаль, в окупованому місті лишаються жителі, які стали заручниками російського окупаційного війська. Вони чекають на деокупацію Маріуполя українськими захисниками та не можуть вийти на акції протесту через смертельну небезпеку.

«Тому маріупольці виходять аби підтримати маріупольський спротив та голосно сказати: «Маріуполь — це Україна! Так було, є та буде!»», — зазначили у дописі.

Зауважимо, що центри «ЯМаріуполь» є у наступних містах: Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Кропивницький, Хмельницький, Івано-Франківськ, Калуш, Черкаси та Тернопіль.

Нагадаємо, завтра Львів попрощається з п’ятьма Героями, які захищали Україну (ФОТО).

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк