ЛОДА розриває угоди з підрядниками, які будують 10 амбулаторій

ambul4
ambul4

Львівська облдержадміністрація розриває угоди з підрядниками, які будують 10 медамбулаторій. Головною причиною стало те, що виконавці критично відстають від графіку виконання робіт та працюють безвідповідально. Про це повідомили у пресслужбі відомства.

За рік в області мали збудувати 43 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. 31 жовтня — це дата завершення більшості угод з виконавцями робіт.

“Як тільки я вступив на посаду, відвідав більшість цих об’єктів. Ми дали три тижні випробувального терміну для найпроблемніших підрядників. Своїх обіцянок 10 з них так і не виконали. Проти одного ми навіть виграли суд. Тому іншого виходу, крім розірвання угод, я не бачу. Маємо діяти рішуче. Звичайно, ми ніяк не встигнемо добудувати ці 10 об’єктів до Нового року. Як би ми не старалися. Але хочемо встигнути провести новий тендер та визначити виконавця ще в цьому фінансовому році — щоб субвенція була перехідною з бюджету 2019 року”, — зазначає заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Є і добра новина. Решта 33 нові медамбулаторії мають бути готові до кінця року. Це принципове питання, каже управлінець.

У ЛОДА розуміють, що станеться з приміщеннями, якщо вдарить мороз. Тому, 7 листопада з керівництвом РДА та ОТГ Юрій Холод та керівник Управління капітального будівництва Олег Пелих говорили виключно про амбулаторії. Адже будують їх зі співфінансуванням із місцевих бюджетів. На спільну нараду покликали представників Львівгазу та Львівобленерго, бо в більшості вже завершених амбулаторій однакова проблема — підключити світло і газ, а відповідно — увімкнути опалення.

Додамо, що вже наступного року добудують амбулаторії у с. Родатичі, Городоцького району, с. Доброгостів, Дрогобицького району, с. Червоне, Золочівського району, с. Волосянка, Сколівського району, с. Тухля, Сколівського району, с. Біличі, Старосамбірського району, смт Краковець, Яворівського району, с. Волиця Мостиського району та с. Вільхівці Жидачівськго району, с. Соколівка, Буського району.