Єпископ накинувся і побив до синців сусідку, бо йому заважав гавкіт її собаки
У Києві від виконання архієрейських обов’язків відсторонили єпископа, який до синців побив жінку через собаку. Постраждала вважає, що священнослужитель вдався до агресії й через те, що вона розмовляла російською мовою. Про відсторонення єпископа повідомила прес-служба Православної Церкви України.
Так, Митрополит Київський і всієї України та предстоятель ПЦУ Епіфаній, виніс розпорядження. Єпископа, який потрапив у скандал через побиття жінки, відсторонюють від виконання його архієрейських обов’язків.
«Враховуючи публічні свідчення, на підставі яких титулярний єпископ Шепетівський Адріан (Кулик) підлягає обвинуваченню в порушенні, за яке канонічними правилами передбачене суворе покарання... Визначаю: 1. На період проведення розслідування у справі з 2 листопада 2021 р. відсторонити титулярного єпископа Шепетівського Адріана (Кулика) від виконання архієрейських обов’язків та благословити йому утриматися від звершення публічних богослужінь; 2. Передати розгляд справи Священному Синоду для винесення належного рішення», — йдеться у повідомленні від ПЦУ.
У тексті постанови про відсторонення єпископа йдеться про те, що священнослужитель порушив 27 Апостольське правило та 9 правило Константинопольського Двократного собору. У цих правилах зазначається, що єпископам заборонено бити людей, навіть якщо ті «грішать».
У Києві єпископ побив жінку
Що цьому передувало:
31 жовтня стало відомо, що у Києві єпископ Православної церкви України Андріан, у миру Руслан Кулик, побив жінку-сусідку Іванну Бережну, а потім відібрав телефон і викинув його.
Причиною конфлікту, за словами жінки, став нібито собака жінки, що заважав священнослужителю і його родині своїм гавкотом. Від побиття на тілі постраждалої залишилися синці.
У поліції за фактом відкрили кримінальне провадження за ст. 125 «Умисне легке тілесне ушкодження». За результатами проведення експертизи подія може бути перекваліфікована.
[arve url=«https://www.youtube.com/watch?v=G3voSSQNKZw» loop=«no» muted=«no» /]
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
- Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна
Найчитаніше
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі