ЄС готовий направити війська в Україну, якщо Путін зірве перемир'я, - Рютте
Рютте назвав поточний період найнебезпечнішим з часів Другої світової війни
Союзники намагаються домогтися того, щоб після мирної угоди Україна ніколи більше не зазнала нападу з боку Росії. Про це повідомив Рютте в інтерв'ю Bild.
"Путін має зрозуміти, що нова атака стане для нього фатальною. Для цього є три рівні", - сказав вн.
Збройні сили України, за його словами, мають бути у відмінній формі, зараз вони роблять неможливе, але вони мають бути здатні захистити країну і після війни або в період тривалого перемир'я.
"Коаліція охочих", очолювана Францією і Великою Британією, за участю Німеччини та інших країн. Ця коаліція надасть усе необхідне на додаток до ЗСУ, щоб гарантувати, що Путін не наважиться знову напасти.
Сюзники та Україна працюють над тим, щоб поєднати ці три елементи - українську армію, "Коаліцію охочих" і внесок США - так, щоб Путін чітко зрозумів, що він більше ніколи не зможе зачепити Україну.
Одна з важливих деталей - відправка європейських миротворців в Україну після перемир'я, якщо Путін вирішить знову напасти.
"Я можу сказати: деякі європейські країни подали сигнал, що - якщо це буде затребувано - вони готові брати участь і живою силою. Наразі триває робота над концепцією цієї "Коаліції охочих": який вигляд матиме розміщення? Що відбуватиметься на суші, на морі, у повітрі тощо? Усі ці елементи зараз опрацьовуються", - додав він.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- У Львівській області горів житловий будинок
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- У понеділок Львів попрощається з воїнами Степаном Задорожним, Святозаром Чопеєм та Віталієм Куривчаком
Коментарі