ЄС готовий ухвалити рішення щодо фінансування для України
Голова Європейської ради вважає, що в ЄС дуже близькі до досягнення рішення
Голова Європейської ради Антоніу Кошта вважає, що ЄС ухвалить рішення щодо фінансування на саміті та зазначив, що блок "дуже близький до досягнення рішення" на тлі пропозиції двох варіантів: "репараційний кредит" або запозичення ЄС. Про це він заявив на спільній пресконференції з прем'єр-міністром Ірландії Міхалом Мартіном у Дубліні.
Голова Європейської ради Антоніу Кошта переконаний в ухваленні рішення на грудневому саміті ЄС щодо фінансування для України у наступні два роки, оцінюючи, що у блоці "дуже близькі до досягнення рішення",
"Наше попереднє рішення було дуже чітким: ми підтримуватимемо фінансові потреби України на 2026-2027 роки. Зараз ми працюємо над уточненням рішення, щоб знайти юридичне та технічне рішення, яке могло б отримати згоду всіх або принаймні кваліфікованої більшості держав-членів. Європейська комісія робить дуже добру роботу, тісно співпрацює з усіма національними урядами, і я думаю, що ми дуже близькі до досягнення рішення, і я впевнений, що 18 грудня ми ухвалимо рішення", - сказав Кошта.
На саміті ЄС наступного тижня проведуть "важливі дискусії", одним з пріоритетних питань буде Україна та безпека у Європі, очікується участь Президента України Володимира Зеленського.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
- У Львові в лімузині виявили тіло людини
Коментарі
Що за миру нема де папір