ЄС затвердив 18-й пакет санкцій проти росії
18-й пакет санкцій планувалося ухвалити ще кілька тижнів тому, але Словаччина постійно блокувала цей процес.
Європейський Союз затвердив черговий, 18-й пакет санкцій проти росії, «один з найжорсткіших» на цей момент. Про це зазначив Укрінформ з посиланням на заяву високої представниці ЄС із зовнішніх відносин і політики безпеки.
«Ми твердо стоїмо на своєму. ЄС щойно схвалив один із найжорсткіших на сьогодні пакетів санкцій проти Росії», - написала Каллас.
За її словами, цими санкціями ще більше обмежується військовий бюджет РФ.
«Ми ще більше обмежуємо військовий бюджет Кремля, націлившись на ще 105 кораблів тіньового флоту, їхніх постачальників, та обмежуючи доступ російських банків до фінансування. Трубопроводи «Північний потік» будуть заборонені. Гранична ціна на нафту стане нижчою. Ми посилюємо тиск на російську військову промисловість, китайські банки, що дозволяють обходити санкції, та блокуємо експорт технологій, що використовуються в безпілотниках», - заявила чиновниця.
Також чиновниця додала, що ЄС уперше вносить до санкційного списку реєстр прапорів судноплавства та найбільший нафтопереробний завод «Роснафти» в Індії.
«Наші санкції також націлені на тих, хто займається ідеологічною обробкою українських дітей», - підкреслила дипломатка.
«Ми продовжуватимемо підвищувати ціну, тому зупинення агресії стає єдиним шляхом для Москви», - додала висока представниця ЄС.
varta1.com.ua: Новини
У Дональда Трампа виявили захворювання судин
За даними Клівлендської клініки, цей стан означає, що кров у ногах застоюється, бо вени погано перекачують кров до серця.
"Швидка" допомогла, але не довезла: на Закарпатті викрили схему переправлення ухилянтів до Румунії
За таку "послугу" чоловік мав заплатити 10 тисяч доларів.
Росіяни використовують штучний інтелект для створення фейку про оточення ЗСУ на Куп'янському напрямку - ЦПД
Російська пропаганда поширює фейки про нібито оточення військових 114-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України на Куп'янському напрямку.
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі