Європа прагне заручитися підтримкою Трампа для нових переговорів щодо України

Новини

Велика Британія, Франція та Німеччина вважають, що динаміка війни змінилася на користь України

Європейські лідери планують використати саміт G7, який відбудеться наступного тижня, щоб заручитися підтримкою президента США Дональда Трампа для нової мирної ініціативи між Україною та Росією. Про це повідомляє Bloomberg.

Велика Британія, Франція та Німеччина вважають, що останні події на полі бою посилили позиції України та створили можливість для відновлення переговорів за підтримки Європи й Сполучених Штатів.

Європейські лідери під час саміту G7 наступного тижня спробують переконати президента США Дональда Трампа підтримати нову дипломатичну ініціативу, спрямовану на відновлення мирних переговорів між Україною та Росією.

На їхню думку, успіхи України на полі бою відкривають можливість для нових переговорів, формат і умови яких відрізнятимуться від тих, що обговорювалися під час торішньої зустрічі Трампа і російського президента Владіміра Путіна на Алясці.

Три країни, які часто називають E3, прагнуть заручитися підтримкою Трампа щодо плану, який передбачає негайне припинення вогню вздовж нинішньої лінії фронту та надання Україні гарантій безпеки за участю багатонаціональних сил.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Україна почала перемагати, - The Hill
  2. «Львівводоканал» пропонує підвищити тариф на воду до 100 гривень
  3. Наступного дня після мобілізації загадково помер батько шести дітей зі Львова
  4. У Києві на місці колишнього пам'ятника Леніну встановлять пам'ятник Мазепі
  5. У Львові проінспектували роботу охолоджувальних систем у 63 автобусах

Найчитаніше

  1. Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
  2. Наступного дня після мобілізації загадково помер батько шести дітей зі Львова
  3. Трагічно загинув народний артист України Микола Янченко
  4. Якою буде погода у Львові та області завтра, 3 липня
  5. На Львівщині пʼяний водій автокрана скоїв смертельну ДТП