У Харкові таксист Bolt образив пасажирку через мову спілкування (ВІДЕО)

«Їдьте на западенщину і там балакайте на задр*ченій мові»

Фото: ілюстративне

У Харкові таксист вступив у суперечку з україномовною пасажиркою. Він заявив їй, що «Харків – російськомовне місто», що він усе життя розмовляв російською і слухав російську музику і не збирається змінювати своїх звичок, натомість україномовним слід «їхати на западенщину, чи де там балакають на задр*ченій мові».

Також, на думку харківського таксиста, який, судячи з коментарів у соцмережах, працює у Bolt, Україна – це «країна 404» і йому байдуже, хто саме скине чинну українську владу на чолі з «євреєм Зеленським». Відео зняла сама пасажирка під час поїздки.

Конфлікт розпочався з зауваження пасажирки щодо увімкненої в таксі російської музики.

«Я вважаю, що неприпустимо слухати зараз російську музику», – зазначила 24-річна харків'янка.

У відповідь таксист поцікавився, чи розуміє дівчина, де вона живе, і заявив, що Харків – російськомовне місто.

«Тут усі розмовляють російською. Незалежно від того, агресор, не агресор», – сказав водій.

Дівчина взялася пояснювати свою позицію щодо того, чому вважає неприпустимим прослуховування російської музики після понад року повномасштабної війни з росією.

«Це люди, які працюють у росії, на чиї податки запускають ракети. Люди, які нічого не сказали про війну і як давали концерти в росії, так і продовжують це робити... Російська музика – це музика агресора», – зазначила вона.

Натомість таксист взявся відстоювати тезу, що музика, мовляв, поза політикою. А далі вибухнув на темі мовного питання і назвав Україну «країною 404».

«Оця дурна істерія патріотична, мовна, вона вже так заколєбала, чесне слово! Я не буду українською балакать, тому що так треба. Тому що мені так удобно. А не тому, що мені там хтось каже.... Взагалі страни такої нема – Україна, щоб ви знали. Страна 404. Її немає. Не сущєствує. Її вже розірвали, продали, занишпорили! Просто якесь непонятне государство!» – «прорвало» чоловіка, який з відносно пристойної української перейшов на суржик.

Пасажирка поцікавилася, чому в такому разі він залишається в Україні, а не поїхав до росії.

«А чого я маю їхати? Я родився у місті Харкові. Мені 50 років. Я тут прожив, розмовляв на російській мові – і буду розмовлять. Ніяка українська задр*чена влада мені це не перемінить. Не перемінить мої мислі, розуму... Їдьте на западенщину ілі де там балакають на задр*ченій мові. Їдьте туда ви!» – взявся роздавати непрохані поради таксист.

«Її (України. – Ред.) вже нема. Її вже розікрали, розбазарили. Всьо, нема!.. Я чекаю, когда ото тих придурків вмєстє з Зеленським, євреєм, не буде у власті. Мені всьо равно, хто їх змінить», – додав він на припущення дівчини, що такі погляди дають підстави припустити, що людина чекає на російських «освободителів», які одним з приводів для неспровокованої жорстокої війни проти України оголосили «захист російськомовних від утисків київського режиму».

На цій ноті пасажирка попросила зупинити авто і висадити її, відмовившись продовжувати поїздку з цим водієм.

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів