Їздити по-новому: у Львові хочуть реорганізувати рух одразу на трьох вулицях міста (схема)
У рамках реконструкції вулиці Шевченка, у Львові планують реорганізувати рух та облаштувати квазі-кільце на перетині вулиць Шевченка–Левандівська–Залізнична. Про це, на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook», написав заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.
Вулиця Шевченка є однією головних магістральних вулиць Львова та однією з семи, які сполучають об’їздну дорогу з центром міста. Ця вулиця є одним з двох шляхів у центр міста для мешканців Левандівки, Рясного та північно-західних районів області, незалежно чи ви їдете в громадському транспорті, в авто, велосипедом чи йдете пішки. Через цю вулицю щодоби проходить близько 16 тис транспортних засобів що перевозять 32 тис пасажирів громадського транспорту та 22 тис водіїв і пасажирів авто в обох напрямках.
[caption id=«attachment_103402» align=«alignnone» width=«960»] Фото: Андрія Білого у «Facebook»[/caption]
Ті, хто користується вулицею Шевченка чи живе на ній, відчувають постійний дискомфорт від заторів, поганого стану покриття, простоїв громадського транспорту, відсутності умов для проїзду велосипедом, транспортний шум і загазованість. Все це є ознаки того, що вулиця більше не виконує покладених на неї функцій. Наразі, з точки зору ДТП, швидкість руху є малою, відтак практично немає ДТП з серйозними наслідками. Проте, якщо просто зробити покриття рівним — затори залишаться, а не в години пік авто почнуть їхати з високою швидкістю, що додасть проблему небезпеки руху.
Найбільша концентрація транспорту спостерігається саме на перехресті вулиць Шевченка та Левандівської. Пікові потоки транспорту вже давно перевищують пропускну здатність цього вузла. Як наслідок — часті затори, вплив яких поширюється фактично на усю вулицю створюючи незручності для користувачів громадського і приватного транспорту, створюють дискомфорт для пішоходів та велосипедистів. До цього додається вкрай незадовільний стан покриття проїзної частини та тротуарів вулиці, відсутність велоінфраструктури. Складність лівих поворотів на перехресті стимулює частину користувачів їхати через центр а не в об’їзд, збільшуючи транспортне навантаження центральної частини міста.
Пропоноване рішення:
На вул. Шевченка–Левандівська запропоновано розв’язку в одному рівні детальні параметри якої було визначено за результатами моделювання проведеного фахівцями Львівавтодору, яка передбачає:
— продовження вул. Залізничної до вул. Шевченка;
— створення нового проїзду між Левандівською та Залізничною;
— влаштування квазі-кільця із світлофорним регулюванням на вулицях Шевченка–Левандівській–Залізничній;
— облаштування безпечної пішохідної інфраструктури доступної для маломобільних груп населення та велоінфраструктури.
[caption id=«attachment_103401» align=«alignnone» width=«960»] Фото: Андрія Білого у «Facebook»[/caption]
Така реконструкція відкриває можливість об’їзду центру при русі з Левандівки, та спрощує об’їзд центру через вулицю Єрошенка, що є фактично виконанням рішень Генерального плану. Також цей проект забезпечить пріоритет та відсутність корків для громадського транспорту в напрямку від Рясне до центру, а також усуне затримку трамвая при русі в напрямку від центру автомобілями що чекають на поворот на Левандівську.
За результатами моделювання встановлено, що на перехресті вулиць Шевченка–Левандівська–Залізнична середня затримка автомобілів, при наявності пропонованої розв’язки, порівняно з існуючим станом, зменшується на 62 %, середня затримка громадського транспорту — на 96 %, середня довжина черги на перехресті — на 42 %.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі