Ймовірно РФ посилить методи терористичних бойових дій в Україні

Підрозділи окупаційних військ не залишають спроб продовжити наступ на всіх напрямках

ФОТО: інформативне

Є велика ймовірність, що Російська Федерація посилить терористичні методи ведення бойових дій в Україні.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у «Facebook».

Зазначається, що ворог продовжує ведення наступальної операції проти України.

Також основних цілей стосовно захоплення визначених міст та територій російські загарбники не досягли.

«Існує висока ймовірність посилення Російською Федерацією терористичних методів ведення бойових дій, завдавання ракетно-бомбових ударів по об’єктах цивільної інфраструктури, житлових районах, залякування місцевого населення, проведення інформаційних, психологічних акцій з метою підриву довіри населення до представників державної влади на місцях, поширення дезінформації, захоплення місцевого населення у заручники», — зауважується у повідомленні.

Повідомляється, що частини та підрозділи окупаційних військ не залишають спроб продовжити наступ на всіх напрямках. Для цього проводять заходи з формування та злагодження резервів на території Росії.

«Значна частина російських підрозділів відновлюють боєздатність», — інформують у Генштабі.

Також підкреслили, що російські окупанти продовжують проводити повітряну розвідку позицій українських військовослужбовців у Донецькому, Таврійському, Південнобузькому та Бессарабському операційних районах.

«З метою втягування Республіки Білорусь у війну проти України противник вдається до провокативних дій. За наявною інформацією, авіація ВКС РФ завдала удару по населених пунктах на території Республіки Білорусь, що знаходяться поблизу державного кордону України. З метою маскування Російська Федерація здійснила атаку з повітряного простору України», — йдеться у повідомленні.

До уваги, Збройні сили України у тісній взаємодії з іншими складовими сектору безпеки і оборони дають гідну відсіч окупантам, завдаючи йому значних втрат в живій силі та військовій техніці.

«Морально-психологічний стан противника вкрай низький», — констатували у Генштабі.

Читайте також