Юна українська спортсменка в Угорщині підняла прапор «Азова» (ВІДЕО)

Дівчина висловила подяку легендарним «азовцям», які до останнього захищали Маріуполь

Спортсменка Діана Петренко, яка на міжнародному турнірі з боксу «Bornemissza–2022» в Угорщині посіла друге місце, на п’єдесталі під час нагородження розгорнула прапор полку «Азов», щоб підтримати наших героїчних захисників. Про це повідомив командир 2-го батальйону «Азов» Дмитро Кухарчук у своєму «Telegram».

16-річна Діана з Черкас, вихованка «Національного корпусу», своїм вчинком висловила подяку легендарним «азовцям», які до останнього захищали Маріуполь від російських окупантів, і зараз разом з іншими воїнами з «Азовсталі» перебувають в полоні у загарбників.

Також спортсменка, вихованка тренера з боксу Сергія Золотаренка, віддала данину поваги пам’яті бійця полку «Азов» Сергія Амброса, ім’я якого в її рідному місті носить спортивний зал Ambroscrossfight Sportclub, в якому тренується дівчина.

Під час вручення медалей, коли Діана розгорнула прапор полку, одна з представників організаторів турніру або федерації підійшла до українки із зауваженням, розповів журналіст Василь Танкевич у своєму «Facebook».

Спортсменка спочатку проігнорувала її наполегливу вимогу, проте після таки була змушена згорнути прапор

Відео взято з «Telegram»-каналу Ігора Зінкевича.

 

 

Читайте також