З 2018 року в Україні суттєво подорожчає Інтернет

Зростання цін розпочнеться на початку наступного року, про це пише Кореспондент.
Вартість інтернету за найближчі півроку може зрости на 50%. Про це заявив голова Інтернет-асоціації України Олександр Федієнко, передає UBR.ua. За його словами, на цьому зростання цін на інтернет не зупиниться.
«На скільки піднімати ціни на інтернет - кожен оператор визначає зараз сам. Спираючись на ситуацію в регіоні, купівельну спроможність населення, конкуренції тощо. Але впевнений, що зростання цін становитиме в найближчі півроку не менше 50%. Що, як на мене, вкрай мало. Тому зростання цін зберігатиметься й надалі», - розповів Федієнко.
При цьому він зазначив, що зростання цін розпочнеться на початку наступного року, після новорічних свят.
За словами провайдерів, порівняно з Європою, і навіть країнами СНД, зараз в Україні дуже низькі тарифи на широкосмуговий інтернет. Вони непорівнянні з ростом курсу та інфляцією, тому, щоб вижити і продовжувати розвиватися, оператори будуть змушені піднімати розцінки.
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Коментарі