З білорусі на територію України перекидають російських диверсантів
У прикордонних районах ворог веде повітряну розвідку
Розпочалася сто шістдесят перша доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.
Як повідомляє Генштаб ЗСУ, противник продовжує завдавати авіаційних та ракетних ударів по цивільних об’єктах на території України.
На Волинському та Поліському напрямках проведено тренування зі зв’язку генерального штабу збройних сил республіки білорусь. Окупанти продовжують використовувати територію республіки білорусь для перекидання диверсійно-розвідувальних груп на територію України.
На Сіверському напрямку противник веде повітряну розвідку в прикордонних районах Чернігівської та Сумської областей. Відзначається робота ворожих засобів радіоелектронної боротьби.
Як повідомлялося, білорусь розгорнула комплекси радіоелектронної боротьби на кордоні з Україною.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі