З білоруської сторони найближчими місяцями розглядаються можливі варіанти агресії: деталі

Українські військові постійно відстежують рух російських окупантів із полігонів

ФОТО: ілюстративне

Безпосередньої загрози наступу з Білорусі на Україну наразі немає, проте розглядаються можливі варіанти агресії найближчими місяцями.

Про це командувач угруповання Сил і засобів оборони Києва генерал-лейтенант Олександр Павлюк розповів у інтерв'ю «Суспільному».

 Він зазначив, що наразі немає безпосередньої загрози повторного наступу з території Білорусі, адже ворог не має необхідних сил і засобів.

"На території, що є кордоном між Україною та Білоруссю, є певні угрупування. Але, враховуючи наш потенціал, малоймовірно, що вони будуть мати успіх. Все, що зараз робиться, – стримуються наші сили на північному кордоні для того, щоб ми не могли перекинути їх на схід", – пояснив Павлюк.

За його словами, відбувається окупація Білорусі військовими силами, які розміщуються на полігонах, скоріш за все, на тривалий час. Генерал вважає, що «майбутнього Білорусі, як самостійної країни не буде».

"Ми розглядаємо можливі варіанти агресії в найближчі місяці. Але для цього потрібно перекинути відповідні сили й засоби, які зараз росією відновлюються на їхніх полігонах. Поки що таких намірів ми не бачимо, але готуємось до них", – повідомив командувач обороною Києва.

Він також запевнив, що українські військові постійно відстежують рух російських окупантів із полігонів. Українське угруповання на кордоні з Білоруссю готове зустріти ворога.

«Навколо Києва існує декілька рубежів оборони загальною протяжністю близько тисячі кілометрів. Там на основі професійних позицій, довготривалих споруд створена потужна система оборони», – розповів Павлюк. 

Нагадаємо, що на білорусі все готове для мобілізації.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк