З четверга більшість закладів освіти Львівщини припиняють роботу через низький рівень вакцинування працівників

CHy-boyatsya-osvityany-vaktsynuvatys-vid-kovidu-Rezultaty-opytuvannya-j-poyasnennya-likarky-e1616422486588
CHy-boyatsya-osvityany-vaktsynuvatys-vid-kovidu-Rezultaty-opytuvannya-j-poyasnennya-likarky-e1616422486588

Відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ і НС на Львівщині встановили «жовтий» рівень епіднебезпеки з 00:00 год 23 вересня. У зв’язку з цим, застосовується положення про припинення відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім закладів, в яких не менш як 80 %  працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або отримання однієї дози вакцини.

Як повідомив «Варта1» перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Годик, близько 14 % закладів освіти області готові продовжувати працювати. Всі інші з четверга будуть змушені тимчасово припинити роботу. Така позиція державної комісії  ТЕБ і НС — онлайн-навчання не буде. Причиною стане низький рівень вакцинування працівників закладів освіти, подекуди свідоме саботування зі сторони освітян вакцинальної кампанії. Відповідальність за функціонування закладу освіти залежить від керівників цих закладів, відповідних відділів освіти та голів громад.

«Це вимушений крок зі сторони держави, водночас, здоров'я дітей на першому місці», — зазначив  Андрій Годик.

За інформацією Олега Когута, регіонального координатора з питань вакцинації від коронавірусної інфекції на Львівщині, в області є всі можливості у максимально короткі терміни провакцинувати необхідну кількість педагогів, адже робота виїзних мобільних бригад налагоджена і вакцини в області є у достатній кількості.

Нагадаємо, повний курс вакцинації пройшли 37 % освітян Львівщини. 44 % отримали першу дозу вакцини.