З дітками та пивом: в Одесі компанія влаштувала пікнік на Вічному вогні (фото)
Пікнік на Вічному вогні біля стели Невідомому матросу в парку Шевченка організувала компанія молодих людей увечері, 5 липня. Про це пише «Думская».
Як повідомляє прес-служба мерії, відпочиваючих на меморіальному комплексі помітили оператори комунального закладу «Центр інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики» (Центр-077).
«Ось такий варіант вечірнього пікніка придумала собі вчора одна компанія. Взяли дітей, пиво, смачненьке і пішли смажити в парк Шевченка на Вічному вогні », — повідомляють в муніципалітеті.
На місце оперативно прибули співробітники КУ «Муніціпальна варта» і попросили компанію змінити локацію вечірки.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі