З дитиною в салоні, п’яний водій на Рівненщині вчинив потрійну ДТП (відео)
На Рівненщині, у Костополі, водій напідпитку спровокував потрійну ДТП, везучи при цьому 4-річну дитину у салоні свого транспортного засобу. Відео інциденту опублікували у спільноті rivne_1283 у «Instagram».
«Водій автомобіля »Вольво«, на іноземній реєстрації, 1986 р. н., вчора, рухаючись по вулиці Рівненській, здійснив зіткнення з автомоблем »ВАЗ«, під керуванням водія, мешканця села Лісопіль, 1954 р. н., після чого виїхав на зустрічну смугу руху та зіткнувся з автомобілем »Пежо«, яким керував костопільчанин, 1991 р. н.», — повідомили у відділі комунікації обласної поліції.
Автомобілі зазнали механічних пошкоджень. На щастя, у ДТП ніхто не постраждав. На винуватця ДТП склали адмінпротокол за ст. 124 та за ст. 130 КУпАП.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі