З'єднує два міжнародні пункти пропуску: на Львівщині почали ремонт прикордонної дороги (ВІДЕО)

Цей автошлях з'єднує між собою два міжнародні пункти пропуску

ФОТО: скриншот з відео

У Львівській області розпочали влаштування покриття на прикордонній дорозі Червоноград – Рава-Руська. Дорога Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська має важливе значення для Львівщини, оскільки з'єднує між собою два міжнародні пункти пропуску. Про це повідомило Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

Ремонтують дорогу між пунктами “Угринів — Долгобичув” та “Рава-Руська — Гребенне”
 
У квітні в рамках міжнародного проєкту “Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до українсько-польського кордону” розпочали ремонт на дорозі Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська. Довжина цього шляху — 53 км, він з'єднує між собою два міжнародні пункти пропуску — “Угринів — Долгобичув” та “Рава-Руська — Гребенне”.

Капітальний ремонт автошляху допоможе розвантажити альтернативну дорогу М-09 Тернопіль — Львів — Рава-Руська. Крім того, ми зможемо забезпечити найкоротший шлях від КПП “Рава-Руська — Гребенне” у напрямку Волинської області.

«У лютому ми відновили роботи з капітального ремонту на об’єкті «польського кредиту». Наразі проводимо роботи з влаштування дорожнього покриття, облаштування тротуарів, узбіч та з’їздів. Крім того, проводимо ремонт на останніх двох мостових переходах. Кілька дорожніх бригад одночасно працюють на об’єкті. Цього року плануємо завершити ремонтно-будівельні роботи в повному обсязі на автошляху від Червонограда до Рави-Руської, довжиною 53 км», – зазначає керівник Львівської Служби відновлення Олег Береза.

Окрім самого дорожнього покриття, на шляху також облаштовують тротуари, узбіччя та з’їзди, а також два мостові переходи. Ремонт всієї ділянки дороги, довжиною 53 км, планують завершити до кінця 2024 року.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також