З Німеччини екстрадували закарпатця, який ошукав підприємця на 315 000 доларів

За скоєне йому загрожує до 12 років позбавлення волі

Українські правоохоронці спільно з німецькими колегами екстрадували до України закарпатця, який шахрайським шляхом заволодів 315 тисячами доларів місцевого підприємця. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Закарпатській області.

Поліцейські встановили, що зловмисник завоював довіру підприємця та запропонував йому вигідну співпрацю. Потерпілий передав значну суму грошей для розвитку нібито «спільного бізнесу», який мав приносити стабільний дохід.

Проте після отримання коштів шахрай зник і перестав виходити на зв’язок. Згодом з’ясувалося, що він покинув територію України, намагаючись уникнути відповідальності.

Після звернення потерпілого до поліції правоохоронці провели розслідування та оголосили зловмисника у міжнародний розшук. У результаті оперативних слідчих заходів місцезнаходження підозрюваного було встановлено, і завдяки співпраці з іноземними правоохоронцями його екстрадували з Німеччини в Україну.

На даний момент шахрая поміщено до слідчого ізолятора. Йому інкримінують шахрайство в особливо великих розмірах (ст. 190 КК України). За цей злочин передбачено покарання до 12 років позбавлення волі.

Крім того, поліція встановлює можливих спільників та інших осіб, які могли постраждати від дій підозрюваного. Також у суді вже перебувають матеріали ще однієї справи, в якій фігурує цей же чоловік.

Правоохоронці продовжують розслідування та готують матеріали для передачі справи до суду.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині