З початку року, до правоохоронців надійшло 90 повідомлень про домашнє насильство

violence
violence

За надання кваліфікованої допомоги жертвам домашнього насильства надійшло дев’ять  подяк правоохоронцям. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

З початку року, до поліції надійшло 90 повідомлень від мешканців Львова щодо сімейних кривдників. Усі вони опрацьовані. За результатами перевірок поліцейські склали 32 протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП, а також винесли 43 тимчасові заборонні приписи щодо кривдників.

Надалі порушники перебувають під контролем поліції. Аби попередити рецидиви, правоохоронці проводять з ними профілактичну роботу. А постраждалі від домашнього насильства отримують юридичну та психологічну допомогу.

Окрім того, за фактами вчинення злочинів на побутовому ґрунті працівники територіальних підрозділів поліції відкрили п’ять кримінальних проваджень.

Нагадаємо, з листопада минулого року у Львові розпочали роботу дві мобільні групи поліції з реагування на факти домашнього насильства, до складу яких увійшли співробітники Управління превентивної діяльності поліції Львівщини та Управління патрульної поліції Львівської області.

Новостворені екіпажі здійснюють негайні виїзди на звернення мешканців щодо вчинення домашнього насильства, з метою припинення протиправних дій та надання допомоги постраждалим.

Поліція Львівщини закликає не замовчувати факти домашнього насильства — приниження, побиття, обмеження ваших прав, психологічний тиск з боку кривдника. Це допоможе зупинити насилля та попередити страшні наслідки.