З поліції звільнено поліцейського, який був поруч з Тищенком під час конфлікту

Богдана Писаренка

Після службового розслідування із правоохоронних органів звільнили поліцейського, який був поруч з нардепом Миколою Тищенком під час інциденту з колишнім військовим у Дніпрі Про це інформує Слідство.Інфо

У Національній поліції виданню підтвердили, що співробітника Київської поліції Богдана Писаренка за результатами службового розслідування звільнили.

Він під час інциденту перебував поруч з народним депутатом Миколою Тищенком. 

Раніше, 20 червня, у центрі Дніпра невідомі особи в балаклавах і камуфляжі напали на колишнього бійця спецпідрозділу Kraken Павлова.

Блогер Ігор Лаченков повідомив, що йдеться про побиття колишнього військового, добровольця Дмитра «Сина» Павлова. На момент сутички він гуляв з дитиною. Лаченков також зазначив, що перед нападом у військового виникла суперечка із нардепом Миколою Тищенком і його охороною.

Водночас у соцмережах нардепа Тищенка 20 червня з'явились пости, у яких він повідомляв, що перебуває у Дніпрі для «викриття ботоферм». Згодом він заявив, що під час проведення обшуків на нелегальних ботофермах нібито напали на представників поліції. 

Крім того, Тищенко опублікував фото нібито нападника на поліцейського та заявив, що «ця людина входить  до »силового блоку« в організованому злочинному угрупуванні».

Читайте також: у поліції Києва пояснили присутність свого співробітника під час сутички між охороною Тищенка та військовим

Очільник МВС України Ігор Клименко прокоментував напад на колишнього бійця спецпідрозділу Kraken Павлова у Дніпрі та зазначив, що всі причетні мають понести покарання.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також