З понеділка пенсіонери зможуть придбати ліки за кошти «єПідтримки»

На момент купівлі ліків потрібно, щоб людині виповнилося 60 років

Фото: єПідтримка

Уряд вніс зміни до Програми «єПідтримка», згідно з якими з 24 січня особи віком 60+ зможуть використати кошти програми на придбання ліків. Про це повідомив начальник управління з питань цифрового розвитку Львівської ОДА Максим Столярчук.

Технічна перевірка віку особи буде покладена на банки-партнери. 

«На момент купівлі ліків потрібно, щоб людині виповнилося 60 років, щоб у неї було зроблено дві вакцини від коронавірусу, а також вона повинна мати згенерований «зелений» ковід-сертифікат у «Дії». Придбати ліки можна у будь-якій аптеці, код бізнесу (Merchant Category Code — MCC), якої відповідає МCC-коду однієї з визначених Кабміном відповідних категорій діяльності. Якщо здійснити оплату не вдається, отже, бізнес зареєстрований не в тій категорії, у якій надає послуги», — зазначив Максим Столярчук.

«Всі громадяни, які пройшли повний курс вакцинації, можуть скористатися програмою «єПідтримка». Уряд реалізує програму у два етапи. Під час першого етапу Мінцифра забезпечила  її технічну реалізацію та бачення того, наскільки цифрові технології наближають послуги до людей. Другий етап розрахований для тих громадян, які не мають смартфонів, — його реалізує з третього кварталу 2022 року Міністерство економічного розвитку», — додав Максим Столярчук.

Мінцифра також працює над забезпеченням особам віком від 12 до 17 років, які мають «зелений» ковід-сертифікат, можливості скористатися коштами «єПідтримки».

Читайте також