З понеділка у Львові до кінця року перекриють вулицю Богдана Хмельницького

леокарт
леокарт

З понеділка, 8 березня, буде перекрито рух транспорту на вул. Б. Хмельницького від вул. Олійної до автовокзалу «Північний». Там проводитимуть ремонтні роботи аж до кінця цього року. Про це повідомили у Львівській міській раді.


У зв’язку з проведенням III етапу робіт з реконструкції вул. Б. Хмельницького з 08:00 год понеділка, 8 березня, і до 20:00 год п’ятниці, 31 грудня 2021 року, перекриють рух транспорту на ділянці від вул. Олійної до заїзду на автовокзал «Північний». Роботи проводить ТзОВ «Онур». Замовником робіт є ЛКП «Львівавтодор».

«У січні, коли ми відновили ремонтні роботи на вул. Б. Хмельницького, було перекрито лише частину від всієї ділянки, що підлягає ремонту. Натомість тепер перекриваємо повністю весь відрізок — від вул. Олійної до заїзду на автовокзал «Північний», який передбачений III етапом реконструкції вул. Б. Хмельницького. З 8 березня підрядник спочатку перекриє для проїзду ділянку від вул. Кукурудзяна до вул. Олійна, і поступово рухатиметься далі», — пояснив Олексій Хміль, прессекретар ЛКП «Львівавтодор».

Об’їзд дороги відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху. Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР просить вибачити за незручності.

Тимчасову схему дорожнього руху під час ремонтних робіт на вулиці Б. Хмельницького можна глянути за посиланням.

varta1.com.ua: Новини