З російського полону повернули військову медикиню, яку окупанти розлучили з донькою (ФОТО)
Маленька Аліса знову з мамою
У понеділок, 17 жовтня, Україна повернула з російського полону 108 жінок, зокрема евакуйованих із «Азовсталі». Серед них була й медикиня Вікторія Обідіна. Жінку російські окупанти розлучили з 4-річною донькою.
Про це на своїй сторінці у «Facebook» повідомив колишній уповноважений президента України з прав дітей Микола Кулеба.
Вікторію Обідну розлучили із 4-річною Алісою в травні у Маріуполі. Тоді жінку відправили до фільтраційного табору в фейковій «ДНР», а дитина поїхала із родичами до Запоріжжя.
Зараз 4-річній Алісі знову повернули матір.
Фото: «ТСН»
Під час евакуації з «Азовсталі» окупанти розлучили 4-річну Алісу з мамою. За інформацією «Азову», мама дитини залишилася у фільтраційному таборі на території так званої «ДНР». Дівчинку тоді передали її бабусі, яка приїхала з Польщі.
Відео з Алісою з бункера «Азовсталі» вперше опублікували 17 квітня. Тоді повідомлялося, що Аліса — донька військової медикині з Маріуполя.
У понеділок, 17 жовтня, вдалося провести черговий масштабний обмін полоненими. З російської неволі звільнили 108 жінок. Серед яких виявилась і мати Аліси.
Нагадаємо, відбувся перший цілком жіночий обмін (ФОТО).
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
Найчитаніше
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- Генпрокурор відреагував на смертельну ДТП за участі прокурора на Львівщині
- На Львівщині прокурор насмерть збив пішохода
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
Коментарі