З російського полону повернули захисників зі Львівщини: подробиці (ФОТО)

Один з Героїв зовсім юний

Фото звільнених під час Великоднього обміну з Telegram-каналу Андрія Єрмака

Серед звільнених з російського полону 130 військових, які 16 квітня повернулися додлому, були і троє жителів Львівської області. У прес-службі Львівської області розповіли про звільнених та назвали їх імена.

Йдеться про прикордонника Богдана Небожука, старшого солдата Володимира Хорташка з Червоноградського району та Геннадія Кузейка зі Стрийщини.

«Вчора, на Великдень, з полону додому повернулися ще 130 наших людей. Це військовослужбовці, прикордонники, нацгвардійці, моряки та співробітники ДССТ, які боронили Україну на Бахмутському, Соледарському, Запорізькому і Херсонському напрямках. Серед них є троє жителів Львівщини. Крім цього, евакуаційним транспортом на Львівщину прибули ще 70 вимушених переселенців. Також евакуаційним потягом у Польщу з нашої області вирушили 1097 ВПО», – повідомили у прес-службі ЛОВА.

Зокрема, додому повернувся 24 річний прикордонник Богдан Небожук, житель міста Великі Мости.

На фото 24-річний Богдан Небожук

Так, 22 липня 2020р. Богдан прийнятий на військову службу за контрактом в Державну прикордонну службу.
Після Різдва хлопець відправився на передову, перебував в районі Соледара та Бахмута, де і потрапив у полон.

Читайте також: відбувся великий Великодній обмін полоненими: додому повернулися українські захисники

«З 29 січня 2023 року вважався безвісті зниклим. Але батьки Захисника не втрачаючи надії використовували усі можливості, щоб знайти свого сина. Вірили та молилися і Бог почув їх молитви та повернув сина на рідну землю у велике християнське свято. Зараз Богдан проходить лікування та реабілітацію, він має поранення плеча», - додали у Великомостівській територіальній громаді

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена